-3%

Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW00CBRA) Business Black
31 599 ₴
30 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13340537
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: Intel. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип процесора: Intel Core i3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Тип дисплея: IPS. Особливості: Kensington. Тип відеокарти: інтегрована. Кількість комірок: 3. Кількість ядер: 6. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: чорний. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип: ультрабук. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип: офісні. Особливості: вбудовані динаміки. Розміри, мм: 359.2 x 235.8 x 18.3. Додаткові параметри: вологозахищена клавіатура. Матеріал корпусу: пластик. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 15.6. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Модель процесора: Intel Core i3-1315U. Потужність батареї, Вт/год: 47. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Вага, кг: 1.61. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.9. Клас: для бізнесу. Додаткові параметри: швидка зарядка. Серія: Lenovo V15. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. В групі: Бюджетні для роботи. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Для роботи |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, вологозахищена клавіатура, клавіатура з цифровим блоком, швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.2 x 235.8 x 18.3 |
| Серія | Lenovo V15 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 509 ₴






