-3%

Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 (83JE0070RA) Luna Gray
64 699 ₴
63 069 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13447737
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип відеокарти: дискретна. Кількість ядер: 14. Бездротові можливості: Wi-Fi. Операційна система: DOS. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth. Колір: сірий. Тип процесора: Intel Core i7. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип: ігровий. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: з підсвіткою клавіатури. Модель процесора: Intel Core i7-13650HX. Діагональ дисплея, ": 15.6. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 3 x USB Type-A. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.6. Об'єм SSD, ГБ: 512. Вага, кг: 2.4. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: вбудований мікрофон. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Розміри, мм: 359.86 x 258.7 x 23.9. Особливості: веб-камера. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Серія: Lenovo LOQ. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: клавіатура з цифровим блоком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.86 x 258.7 x 23.9 |
| Серія | Lenovo LOQ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 069 ₴
