-3%

Ноутбук Gigabyte GAMING A16 (CVHI3EE894SD) Black Steel
56 199 ₴
54 729 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12479627
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика ігрова сцена та висока швидкістьGigabyte Gaming A16 — це потужний ігровий ноутбук, створений для максимального занурення у віртуальні світи. Він ідеально підходить для вимогливих геймерів, які шукаютьвеликий екран та безкомпромісну продуктивність.Великий і надзвичайно плавний дисплейНоутбук оснащений збільшеним 16.1-дюймовим IPS-дисплеємз надзвичайно високою частотою оновлення. Це гарантуєідеальну чіткість та плавністьзображення у найдинамічнішихіграх, забезпечуючиігрову перевагу. Матове покриттядопомагаєуникнутивідблисків.Потужність для перемогиСерцем системи є сучасний високопродуктивний процесор Intel Core i7, оптимізований для ігрових навантажень та складних завдань. Він забезпечуєблискавичну швидкість та стабільність, необхідні для комфортного ігровогопроцесуна високихналаштуваннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358.3 x 262.5 x 19.45-22.99 |
| Серія | Gigabyte GAMING |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 729 ₴






