-3%

Ноутбук Gigabyte Aero X16 (TH93UAC94AH) Black
77 199 ₴
75 209 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13341557
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Gigabyte. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Wi-Fi. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Тип відеокарти: дискретна. Тип дисплея: IPS. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Операційна система: Windows 11. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 350. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7. Особливості: вбудований мікрофон. Серія: Gigabyte AERO. Кількість ядер: 8. Роз'єми і порти: 3 x USB Type-A. Чіпсет: AMD SoC. Потужність батареї, Вт/год: 76. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Діагональ дисплея, ": 16. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Gigabyte AERO |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 209 ₴






