-3%

Ноутбук Lenovo ThinkBook 14-G9 (21UY0064RA) Arctic Gray
44 299 ₴
42 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14008297
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Кількість комірок: 3. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Серія відеокарти: Intel Graphics. Стан товару: Новий. Тип: ультрабук. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Колір: сірий. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Покриття дисплея: антивідблискове. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип процесора: Intel Core 5. Особливості: Kensington. Особливості: сканер відбитку пальця. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Серія: Lenovo ThinkBook. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: вбудовані динаміки. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Додаткові параметри: швидка зарядка. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 313.5 x 224 x 17.5. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Особливості: вбудований мікрофон. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Вага, кг: 1.36. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Модель процесора: Intel Core 5 210H. Потужність батареї, Вт/год: 48. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 14. Додаткові параметри: вологозахищена клавіатура. Яскравість, кд/кв.м: 400. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, вологозахищена клавіатура, з підсвіткою клавіатури, швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.5 x 224 x 17.5 |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 759 ₴






