-3%

Ноутбук Dell Latitude 5530 (210-BEWB/EB-i7) Silver
62 499 ₴
60 929 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14008317
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Бездротові можливості: Bluetooth. Тип процесора: Intel Core i7. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Windows 10 Pro. Тип: класичний. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Колір: сірий. Тип відеокарти: інтегрована. Кількість ядер: 10. Покриття дисплея: антивідблискове. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.8. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: Intel Core i7-1265U. Діагональ дисплея, ": 15.6. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Вага, кг: 1.59. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Потужність батареї, Вт/год: 58. Клас: для бізнесу. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: картрідер. Особливості: вбудований мікрофон. Серія: Dell Latitude. Серія відеокарти: Intel Iris Xe Graphics. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 58 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1265U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Dell Latitude |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 929 ₴




