-3%

Ноутбук Asus TUF Gaming F17 FX707VJ (FX707VJ-HX079) Gray
43 799 ₴
42 329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14008337
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth. Особливості: MIL-STD 810H. Стан товару: Новий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 3050. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Wi-Fi. Операційна система: DOS. Тип: ігровий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Тип процесора: Intel Core 5. Колір: чорний. Тип дисплея: IPS. Потужність батареї, Вт/год: 56. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Особливості: вбудовані динаміки. Вага, кг: 2.6. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Клас: для геймерів. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Чіпсет: Intel SoC. Серія: Asus TUF Gaming. Кількість ядер: 8. Особливості: вбудований мікрофон. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Діагональ дисплея, ": 17.3. Модель процесора: Intel Core 5 210H. Розміри, мм: 395 x 264 x 22.9-25.4. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 395 x 264 x 22.9-25.4 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 329 ₴






