-6%

Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ7EP.002) Black
45 999 ₴
43 099 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12921767
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Стан товару: Новий. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.1. Операційна система: Windows 11 Home. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип процесора: Intel Core i5. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип: ігровий. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Діагональ дисплея, ": 15.6. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Комплектація: адаптер живлення. Чіпсет: Intel SoC. Комплектація: документація. Модель процесора: Intel Core i5-13420H. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 362.3 x 239.9 x 23.5. Потужність батареї, Вт/год: 76. Клас: для геймерів. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Вага, кг: 2.11. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Кількість ядер: 8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Особливості: веб-камера. Комплектація: ноутбук. Серія: Acer Nitro. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.11 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 362.3 x 239.9 x 23.5 |
| Серія | Acer Nitro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 099 ₴





