-3%

Ноутбук MSI Thin 15 (B13VE-3091XPL) Gray
36 999 ₴
35 719 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13374687
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4050. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Тип процесора: Intel Core i5. Покриття дисплея: матове. Колір: сірий. Тип: ігровий. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Матеріал корпусу: пластик. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Кількість ядер: 8. Потужність батареї, Вт/год: 52. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Модель процесора: Intel Core i5-13420H. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Вага, кг: 1.86. Особливості: вбудований мікрофон. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 359 x 254 x 21.7. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Серія: MSI Thin. Особливості: веб-камера. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.4. Частота оновлення екрану, Гц: 144. В групі: Недорогі ігрові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 52 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 254 x 21.7 |
| Серія | MSI Thin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 719 ₴




