-4%

Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 (82X700K5RM) Arctic Gray
20 699 ₴
19 939 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14011747
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Відеоадаптер, виробник: Intel. Колір: сірий. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5. Акумулятор: Li-Pol. Тип: ультрабук. Стан товару: Новий. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Тип процесора: Intel Core i3. Тип дисплея: IPS. Покриття дисплея: антивідблискове. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 1.4. Додаткові параметри: Firmware TPM 2.0. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Кількість ядер: 6. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип відеокарти: інтегрована. Модель процесора: Intel Core i3-1315U. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Серія: Lenovo IdeaPad Slim 3. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Особливості: шторка для камери. Яскравість, кд/кв.м: 300. Додаткові параметри: TUV Rheinland Low Blue Light. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм SSD, ГБ: 512. Вага, кг: 1.62. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Клас: для роботи та навчання. Потужність батареї, Вт/год: 47. Розміри, мм: 359.3 x 235 x 17.9. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Додаткові параметри: MIL-STD-810H. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.2. Додаткові параметри: Dolby Audio. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Матеріал корпусу: пластик. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Dolby Audio, MIL-STD-810H, TPM модуль, TUV Rheinland Low Blue Light, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура острівного типу без підсвітки, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для роботи та навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3 x 235 x 17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 939 ₴






