-25%

Ноутбук Apple MacBook Pro M1 Pro 2021 Silver (MKGR3) 512GB
87 999 ₴
65 899 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15495657
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Операційна система: Mac OS Monterey. Колір: сріблястий. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth. Бездротові можливості: Bluetooth 5.0. Тип: офісні. Тип: ультрабук. Покриття дисплея: глянцеве. Відеоадаптер, виробник: Apple. Стан товару: Новий. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип: маленькі. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип процесора: Apple M1 Processors. Роздільна здатність: 3024 х 1964. Клас: для бізнесу. Модель процесора: Apple M1 Pro. Вага, кг: 1.61. Серія: Apple MacBook Pro. В групі: Для роботи. Кількість ядер: 8. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 312.6 x 221.2 x 15.5. Потужність батареї, Вт/год: 70. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Діагональ дисплея, ": 14.2. Тип дисплея: Retina. Особливості: вбудовані динаміки. Комплектація: адаптер живлення. Особливості: веб-камера. Серія відеокарти: Apple M1 Pro Graphics. Комплектація: кабель. Додаткові параметри: датчик зовнішньої освітленості. Додаткові параметри: датчик touch id. Матеріал корпусу: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS Monterey |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M1 Pro |
| Тип процесора | Apple M1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Apple M1 Pro Graphics |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик touch id, датчик зовнішньої освітленості |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312.6 x 221.2 x 15.5 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
| Тип матриці | Retina |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 899 ₴





