-3%

Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R309 (NH.U2NAA.001) Black
51 399 ₴
49 869 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12982377
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Кількість ядер: 6. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Тип дисплея: IPS. Тип відеокарти: дискретна. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Частота оновлення екрану, Гц: 180. Особливості: зарядка USB Type-C. Клас: для геймерів. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Чіпсет: AMD SoC. Розміри, мм: 360 x 276 x 25. Матеріал корпусу: пластик. Об'єм SSD, ГБ: 512. Мінімальна частота процесора, ГГц: 4.3. Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Вага, кг: 2.44. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 16. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Модель процесора: AMD Ryzen 5 240. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Серія: Acer Nitro. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Потужність батареї, Вт/год: 76. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 240 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, підтримка NVIDIA G-Sync |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 4.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360 x 276 x 25 |
| Серія | Acer Nitro |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 869 ₴






