-3%

Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL (21SK008PPB) Arctic Gray
53 299 ₴
51 659 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049587
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Операційна система: Windows 11 Pro. Кількість ядер: 12. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Колір: сірий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип: класичний. Серія відеокарти: Intel Graphics. Діагональ дисплея, ": 16. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225U. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Об'єм SSD, ГБ: 512. Матеріал корпусу: метал. Серія: Lenovo ThinkBook. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Потужність батареї, Вт/год: 45. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Вага, кг: 1.7. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Клас: для бізнесу. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, камера з вбудованою шторкою, можливість зарядки через Type-C |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 4 |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 659 ₴






