-3%

Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL (21UY007EPB) Arctic Gray
48 699 ₴
47 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049667
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: матове. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core 5. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Pol. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сірий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Серія відеокарти: Intel Graphics. Тип: ультрабук. Кількість ядер: 8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Модель процесора: Intel Core 5 210H. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Вага, кг: 1.36. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Серія: Lenovo ThinkBook. Додаткові параметри: Windows Hello. Потужність батареї, Вт/год: 48. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Матеріал корпусу: алюміній. Клас: для бізнесу. Розміри, мм: 314 x 224 x 17.5. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Windows Hello, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, захист клавіатури від вологи, камера з вбудованою шторкою, підсвічування клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 314 x 224 x 17.5 |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 199 ₴






