-3%

Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) Black
60 299 ₴
58 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049717
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Gigabyte. Покриття дисплея: матове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x mini Displayport. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Акумулятор: Li-Pol. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип дисплея: LED. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Кількість ядер: 8. Комплектація: ноутбук. Чіпсет: AMD SoC. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Комплектація: адаптер живлення. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Вага, кг: 2.8. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Комплектація: документація. Потужність батареї, Вт/год: 76. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Серія: Gigabyte GAMING. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Роз'єми і порти: 1 x вхід живлення. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Розміри, мм: 404 x 293 x 24.9. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Діагональ дисплея, ": 18. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Додаткові параметри: багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Клас: для геймерів. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | NVIDIA G-Sync, RGB 4 зонна підсвітка клавіатури, багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404 x 293 x 24.9 |
| Серія | Gigabyte GAMING |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 759 ₴





