-3%

Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3WH (3WHK3EEC94SD) Black
69 399 ₴
67 629 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049727
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Gigabyte. Тип: ігровий. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Акумулятор: Li-Pol. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип дисплея: LED. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Відеоадаптер, виробник: AMD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Кількість ядер: 8. Яскравість, кд/кв.м: 300. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Комплектація: ноутбук. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Вага, кг: 2.8. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Додаткові параметри: DLSS 4. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Додаткові параметри: Advanced Optimus. Додаткові параметри: підтримка VR. Комплектація: зарядний пристрій. Потужність батареї, Вт/год: 76. Клас: для геймерів. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Комплектація: коробка. Додаткові параметри: Windows Hello. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Додаткові параметри: матриця з покриттям кольорів 100% sRGB. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: Gigabyte GAMING. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Розміри, мм: 404 x 293 x 24.9. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Діагональ дисплея, ": 18. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Комплектація: гарантійний талон. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: мультитач. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, коробка, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404 x 293 x 24.9 |
| Серія | Gigabyte GAMING |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 629 ₴






