-3%

Ноутбук Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 (83JR008NPB) Tidal Teal
50 999 ₴
49 469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049767
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: трансформер. Кількість ядер: 6. Тип дисплея: OLED. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Колір: бірюзовий. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: High Definition Audio. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Комплектація: ноутбук. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-A. Чіпсет: AMD SoC. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 512. Комплектація: документація. Матеріал корпусу: метал. Роз'єми і порти: 1 x MicroSD. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Серія відеокарти: AMD Radeon 840M. Розміри, мм: 317 x 228 x 15.45. Додаткові параметри: сенсорний екран. Діагональ дисплея, ": 14. Тип процесора: AMD Ryzen AI 5. Роз'єми і порти: 1 x Mini Jack 3.5 мм. Вага, кг: 1.38. Особливості: вбудовані динаміки. HDR: Dolby Vision. Модель процесора: AMD Ryzen AI 5 340. Потужність батареї, Вт/год: 70. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Клас: для бізнесу. Серія: Lenovo Yoga. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Інші функції й особливості | High Definition Audio, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури, сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 317 x 228 x 15.45 |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 469 ₴






