-3%

Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 (83K700BAPB) Luna Gray
24 499 ₴
23 669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049787
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Кількість слотів ОЗП: 1 слот. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість ядер: 6. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Серія відеокарти: AMD Radeon 660M. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: інтегрована. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Акумулятор: Li-Pol. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Колір: сірий. Тип: класичний. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Комплектація: ноутбук. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.55. Комплектація: документація. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Потужність батареї, Вт/год: 50. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Комплектація: зарядний пристрій. Розміри, мм: 343.4 x 17.9 x 239.5. Модель процесора: AMD Ryzen 5 7535HS. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0. Додаткові параметри: Smart Card Reader. Особливості: вбудовані динаміки. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Діагональ дисплея, ": 15.3. Клас: для навчання. Вага, кг: 1.59. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Роз'єми і порти: 1 x DC-in (роз'єм живлення). Серія: Lenovo IdeaPad Slim 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Smart Card Reader, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для навчання |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 343.4 x 17.9 x 239.5 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 669 ₴




