-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX10 (83NN0017PB) Eclipse Black
57 699 ₴
56 169 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049827
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип: ігровий. Операційна система: DOS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Кількість ядер: 16. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Акумулятор: Li-Pol. Чіпсет: Intel HM770. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: Intel Core i7. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Діагональ дисплея, ": 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Розміри, мм: 364.38x268.06x21.69-25.95. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Серія: Lenovo Legion Pro 5. Вага, кг: 2.4. Клас: для геймерів. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 1 x USB Power Delivery. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Особливості: вбудований мікрофон. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel HM77 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіша Copilot, підсвічування клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Розміри, мм | 364.38x268.06x21.69-25.95 |
| Серія | Lenovo Legion Pro 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 169 ₴






