-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H (83RU000LPB) Eclipse Black
206 899 ₴
201 669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049837
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип: ігровий. Покриття дисплея: глянцеве. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Стан товару: Новий. Тип дисплея: OLED. Кількість ядер: 16. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Додаткові параметри: аудіосистема Nahimic. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Потужність батареї, Вт/год: 99.9. Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Акумулятор: незнімний. Яскравість, кд/кв.м: 500. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Розміри, мм: 364x276x22/27. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Серія: Lenovo Legion Pro 7. Частота оновлення екрану, Гц: 240. HDR: HDR10. Особливості: вбудовані динаміки. HDR: Dolby Vision. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Матеріал корпусу: алюміній. Клас: для геймерів. Модель процесора: AMD Ryzen 9 9955HX3D. Вага, кг: 2.56. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.56 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX3D |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | RGB 4 зонна підсвітка клавіатури, TPM модуль, аудіосистема Nahimic, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, камера з вбудованою шторкою, можливість зарядки через Type-C, підтримка NVIDIA G-Sync, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 364x276x22/27 |
| Серія | Lenovo Legion Pro 7 |
| Тип акумулятора | незнімний |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 669 ₴






