-3%

Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WEKG (B13WEKG-626XPL) Black
48 999 ₴
47 469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049897
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Кількість комірок: 3. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Колір: чорний. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Кількість ядер: 10. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Тип дисплея: LED. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: Intel Core i7. Тип відеокарти: дискретна. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: підтримка DLSS. Комплектація: ноутбук. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: tPM-модуль. Додаткові параметри: порт Kensington Lock. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Діагональ дисплея, ": 15.6. Комплектація: адаптер живлення. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.4. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Комплектація: документація. Серія: MSI Cyborg 15. Вага, кг: 2.1. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Клас: для геймерів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Потужність батареї, Вт/год: 55.2. Матеріал корпусу: метал. Об'єм SSD, ГБ: 512. Ємність батареї, мАгод: 3570. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Додаткові параметри: підтримка VR. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Модель процесора: Intel Core i7-13620H. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Розміри, мм: 359.3 x 245.25 x 22.15-23.15. Особливості: вбудовані динаміки. Матеріал корпусу: пластик. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55.2 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 3570 |
| Інші функції й особливості | NVIDIA G-SYNC, tPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, камера з вбудованою шторкою, порт Kensington Lock, підсвічування клавіатури, підтримка DLSS, підтримка VR, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3 x 245.25 x 22.15-23.15 |
| Серія | MSI Cyborg 15 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 469 ₴






