-3%

Ноутбук Asus ExpertBook B5 B5405CCA (B5405CCA-LY0125X) Graphite
50 599 ₴
49 109 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049907
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: матове. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Кількість ядер: 14. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Операційна система: Windows 11 Pro. Колір: темно-сірий. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: ультрабук. Додаткові параметри: вологозахищена клавіатура. Додаткові параметри: фронтальна 1920x1080, зі шторкою. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Об'єм SSD, ГБ: 512. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.7. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Потужність батареї, Вт/год: 50. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225H. Серія: Asus ExpertBook. Додаткові параметри: зарядка від USB. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Серія відеокарти: Intel Arc 130T. Додаткові параметри: біла підсвітка клавіатури. Роз'єми і порти: LAN (RJ-45). Акумулятор: незнімний. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додаткові параметри: Dirac. Вага, кг: 1.37. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: MicroSD. Додаткові параметри: слот Smart Card. Розміри, мм: 315x227x18. Додаткові параметри: мультитач. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc 130T |
| Інші функції й особливості | Dirac, MicroSD, TPM модуль, Сканер відбитка пальця, біла підсвітка клавіатури, вбудовані динаміки, веб-камера, вологозахищена клавіатура, зарядка від USB, мультитач, сканер обсяг (FaceID), слот Smart Card, фронтальна 1920x1080, зі шторкою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 315x227x18 |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип акумулятора | незнімний |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 109 ₴



