-3%

Ноутбук Asus ExpertBook B5 B5605CCA (B5605CCA-MB0060X) Gentle Gray
55 799 ₴
54 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049917
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Операційна система: Windows 11 Pro. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Колір: сірий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Додаткові параметри: замок Noble. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 300. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Вага, кг: 1.75. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 358x254x18. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Потужність батареї, Вт/год: 63. Серія: Asus ExpertBook. Додаткові параметри: Power Delivery. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Особливості: вбудовані динаміки. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: LAN (RJ-45). Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Додаткові параметри: слот Smart Card. Клас: для бізнесу. Додаткові параметри: мультитач. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.5. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 63 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Power Delivery, Сканер відбитка пальця, вбудовані динаміки, веб-камера, замок Noble, захист клавіатури від вологи, камера з вбудованою шторкою, мультитач, підсвічування клавіатури, сканер обсяг (FaceID), слот Smart Card, швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358x254x18 |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 359 ₴




