-3%

Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B9ZX0ET) Silver
119 799 ₴
116 699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049927
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: класичний. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Операційна система: Windows 11 Pro. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сріблястий. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: сканер відбитку пальця. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Відеоадаптер, виробник: AMD. Особливості: веб-камера. Особливості: шторка для камери. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO 360. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Чіпсет: AMD SoC. Кількість ядер: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB Power Delivery. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Розміри, мм: 312x215x13. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Додаткові параметри: зарядка від USB. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Вага, кг: 1.5. Діагональ дисплея, ": 14. Потужність батареї, Вт/год: 75. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Серія відеокарти: AMD Radeon 880M. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 880M |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка від USB, клавіша Copilot, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312x215x13 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 699 ₴






