-3%

Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY1ET) Glacier Silver
93 699 ₴
91 349 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049957
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: трансформер. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість комірок: 6. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Колір: сріблястий. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: веб-камера. Кількість ядер: 8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Серія: HP EliteBook X Flip. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-A. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 268V. Розміри, мм: 313.9 x 219.9 x 14.7. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 1024. Додаткові параметри: сенсорний екран. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x Mini Jack 3.5 мм. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Вага, кг: 1.4. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 68.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури, сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.9 x 219.9 x 14.7 |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 349 ₴





