-3%

Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY4ET) Blue
95 099 ₴
92 619 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049967
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Акумулятор: Li-Pol. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Колір: синій. Тип дисплея: LED. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: вологозахищена клавіатура. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Додаткові параметри: тонкі рамки. Додаткові параметри: багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1. Кількість ядер: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: датчик зовнішньої освітленості. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0 Type-C. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Вага, кг: 1.18. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics 140V. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Серія: HP Elitebook. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 258V. Матеріал корпусу: метал. Додаткові параметри: Power Delivery. Розміри, мм: 314 x 220 x 14.9. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 400. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 68. Частота оновлення екрану, Гц: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.18 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics 140V |
| Інші функції й особливості | Power Delivery, багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад, вбудовані динаміки, веб-камера, вологозахищена клавіатура, датчик зовнішньої освітленості, з підсвіткою клавіатури, підсвічування клавіатури, сканер обсяг (FaceID), тонкі рамки |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 314 x 220 x 14.9 |
| Серія | HP Elitebook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 619 ₴





