-3%
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C51HKET) Silver
48 299 ₴
46 879 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050007
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C51HKET) SilverВ наявності
48 299 ₴46 879 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Особливості: сканер відбитку пальця. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Тип дисплея: IPS. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: сріблястий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип: класичний. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: антивідблискове. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Потужність батареї, Вт/год: 56. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Додаткові параметри: швидка зарядка. Діагональ дисплея, ": 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Серія: HP ProBook. Додаткові параметри: шторка для камери. Вага, кг: 1.75. Додаткові параметри: Poly Studio. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Матеріал корпусу: алюміній. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Модель процесора: AMD Ryzen 5 220. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Розміри, мм: 359x251x17. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.2. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Poly Studio, Сканер відбитка пальця, вбудовані динаміки, веб-камера, захист клавіатури від вологи, підсвічування клавіатури, швидка зарядка, шторка для камери |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359x251x17 |
| Серія | HP ProBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 879 ₴
