-3%
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51LGET) Silver
52 099 ₴
50 549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050027
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51LGET) SilverВ наявності
52 099 ₴50 549 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Тип дисплея: IPS. Особливості: сканер відбитку пальця. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип: ультрабук. Акумулятор: Li-Ion. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Тип: ударозахищений. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Операційна система: Windows 11 Pro. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: антивідблискове. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: вбудований мікрофон. Потужність батареї, Вт/год: 56. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Вага, кг: 1.39. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Об'єм SSD, ГБ: 512. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225U. Серія: HP ProBook. Додаткові параметри: шторка для камери. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Додаткові параметри: Poly Studio. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Додаткові параметри: NPU - Апаратна підтримка ШІ. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Матеріал корпусу: алюміній. Розміри, мм: 319 x 224 x 17. Додаткові параметри: датчик Холла. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Клас: для бізнесу. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: датчик температури. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | NPU - Апаратна підтримка ШІ, Poly Studio, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик Холла, датчик температури, з підсвіткою клавіатури, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Розміри, мм | 319 x 224 x 17 |
| Серія | HP ProBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 549 ₴
