-3%

Ноутбук MSI Crosshair A16 HX D8WFKG (D8WFKG-023XPL) Black
73 299 ₴
71 429 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050107
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Тип: ігровий. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Тип дисплея: LED. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Кількість ядер: 12. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Діагональ дисплея, ": 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Комплектація: ноутбук. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Комплектація: адаптер живлення. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Потужність батареї, Вт/год: 90. Додаткові параметри: підтримка VR. Комплектація: документація. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.9. Серія: MSI Crosshair. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Модель процесора: AMD Ryzen 7 8840HX. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Матеріал корпусу: метал. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Розміри, мм: 359 x 266.4 x 21.8 - 27.9. Вага, кг: 2.5. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Додаткові параметри: 100% dci-p3. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для геймерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | 100% dci-p3, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури, підтримка VR, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 266.4 x 21.8 - 27.9 |
| Серія | MSI Crosshair |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 429 ₴






