-3%
Ноутбук Asus ROG Strix G16 2025 G614FP (G614FP-R9161) Gray
97 399 ₴
94 929 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050217
Ноутбук Asus ROG Strix G16 2025 G614FP (G614FP-R9161) GrayВ наявності
97 399 ₴94 929 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип: ігровий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Колір: сірий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 16. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Потужність батареї, Вт/год: 90. Серія: Asus ROG Strix. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Модель процесора: AMD Ryzen 9 9955HX. Додаткові параметри: Asus Aura Sync. Клас: для геймерів. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Роз'єми і порти: LAN (RJ-45). Вага, кг: 2.5. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Частота оновлення екрану, Гц: 240. HDR: HDR10. HDR: Dolby Vision. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 354x264x30. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Додаткові параметри: мультитач. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | Asus Aura Sync, Dolby Atmos, RGB 4 зонна підсвітка клавіатури, вбудовані динаміки, веб-камера, мультитач |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354x264x30 |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 929 ₴
