-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G16 2025 G614PR (G614PR-R9161W) Graphite
98 599 ₴
96 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050237
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Операційна система: Windows 11 Home. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Колір: графітовий. Тип відеокарти: дискретна. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Серія: Asus ROG Strix G16. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Потужність батареї, Вт/год: 90. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.4. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.3. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 5070Ti. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Особливості: вбудовані динаміки. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Вага, кг: 2.5. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. HDR: HDR10. HDR: Dolby Vision. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Модель процесора: AMD Ryzen 9 8940HX. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 354x264x30. Матеріал корпусу: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | Dolby Atmos, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354x264x30 |
| Серія | Asus ROG Strix G16 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 119 ₴






