-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G18 2025 G815JMR (G815JMR-S8058) Gray
77 599 ₴
75 579 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050247
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип процесора: Intel Core i7. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: сірий металік. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Яскравість, кд/кв.м: 300. Вага, кг: 3.2. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Потужність батареї, Вт/год: 90. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Серія: Asus ROG Strix. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Клас: для геймерів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додаткові параметри: Asus Aura Sync. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: LAN (RJ-45). Розміри, мм: 399x298x32. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Діагональ дисплея, ": 18. Частота оновлення екрану, Гц: 240. HDR: HDR10. HDR: Dolby Vision. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Asus Aura Sync, Dolby Atmos, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, сканер обсяг (FaceID) |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Розміри, мм | 399x298x32 |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 579 ₴





