-3%

Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607 (S3607VA-RP097W) Silver
35 399 ₴
34 189 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050327
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип процесора: Intel Core 5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Bluetooth. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Чіпсет: Intel SoC. Вага, кг: 1.87. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 16. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Особливості: веб-камера. Потужність батареї, Вт/год: 70. Розміри, мм: 357 x 251 x 17. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Клас: для бізнесу. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Модель процесора: Intel Core 5 210H. Серія: Asus Vivobook S16. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Об'єм SSD, ГБ: 512. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.87 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 251 x 17 |
| Серія | Asus Vivobook S16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 189 ₴






