-3%

Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UM3406GA (UM3406GA-QD013W) Black
45 699 ₴
44 279 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: OLED. Колір: чорний. Покриття дисплея: глянцеве. Кількість ядер: 4. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип відеокарти: інтегрована. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Акумулятор: Li-Ion. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x Displayport. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: тачпад з цифровим блоком. Особливості: вбудований мікрофон. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: tPM-модуль. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1. Модель процесора: AMD Ryzen AI 5 430. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Додаткові параметри: матриця з колірним охопленням 100% DCI-P3. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Комплектація: зарядний пристрій. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: Windows Hello. Вага, кг: 1.2. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: AMD Radeon 840M. Розміри, мм: 313 x 221 x 14.9. Яскравість, кд/кв.м: 400. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.1 Type-C. Додаткові параметри: VESA Certified Display HDR True Black 600. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Потужність батареї, Вт/год: 75. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: швидка зарядка. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Серія: Asus ZenBook.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313 x 221 x 14.9 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 279 ₴
