-3%
Ноутбук Asus ZenBook S 16 OLED (UM5606GA-SS295X) White
107 199 ₴
104 479 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050387
Ноутбук Asus ZenBook S 16 OLED (UM5606GA-SS295X) WhiteВ наявності
107 199 ₴104 479 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість ядер: 10. Тип дисплея: OLED. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип процесора: AMD Ryzen AI 9. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Колір: білий. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 16. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Роз'єми і порти: 1x Headset jack. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0 Type-C. Додаткові параметри: акустика Harman Kardon. Додаткові параметри: Smart Amp Technology. Модель процесора: AMD Ryzen AI 9 465. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Додаткові параметри: іЧ-датчик. Потужність батареї, Вт/год: 83. Матеріал корпусу: метал. Роз'єми і порти: 1 x Secure Digital (SD). Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Додаткові параметри: зарядка від USB. Особливості: вбудовані динаміки. Вага, кг: 1.5. Додаткові параметри: мультитач. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 353.6 x 243 x 11.9 ~ 12.9. Серія відеокарти: AMD Radeon 880M. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Частота оновлення екрану, Гц: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 83 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 465 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 880M |
| Інші функції й особливості | Smart Amp Technology, Сканер відбитка пальця, акустика Harman Kardon, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка від USB, мультитач, підсвічування клавіатури, ЕЧ-датчик |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 353.6 x 243 x 11.9 ~ 12.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 479 ₴
