-3%
Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED (UX3405CA-QD1247W) Silver
53 199 ₴
51 619 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050417
Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED (UX3405CA-QD1247W) SilverВ наявності
53 199 ₴51 619 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип: ультрабук. Тип дисплея: OLED. Кількість ядер: 14. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Покриття дисплея: глянцеве. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Серія: Asus ZenBook. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Потужність батареї, Вт/год: 75. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8400. Яскравість, кд/кв.м: 400. Сертифікація Intel Evo: є. Діагональ дисплея, ": 14. Вага, кг: 1.2. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. HDR: HDR10. Додаткові параметри: акустика Harman Kardon. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Ємність батареї, мАгод: 9702. Розміри, мм: 312x220x15. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225H. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: тачпад з цифровим блоком. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| Ємність батареї, мАгод | 9702 |
| Інші функції й особливості | Dolby Atmos, акустика Harman Kardon, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, сканер обсяг (FaceID), тачпад з цифровим блоком |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312x220x15 |
| Сертифікація Intel Evo | є |
| Серія | Asus ZenBook |
| Частота пам'яті | 8400 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 619 ₴
