-3%

Ноутбук MSI Katana 15 HX B14WFK (B14WFK-278US) Black
66 099 ₴
64 429 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14051547
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Роздільна здатність: 2560 x 1440. Операційна система: Windows 11 Home. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Кількість комірок: 4. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: Intel Core i7. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Діагональ дисплея, ": 15.6. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Вага, кг: 2.4. Матеріал корпусу: метал. Розміри, мм: 359 x 262 x 26. Серія: MSI Katana. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1024. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2. Особливості: веб-камера. Клас: для геймерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Живлення | |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | RGB 4 зонна підсвітка клавіатури, вбудовані динаміки, веб-камера, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 262 x 26 |
| Серія | MSI Katana |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 429 ₴


