-3%

Ноутбук Lenovo Yoga 6 13ABR8 (83B2007BFR) Dark Teal
46 499 ₴
45 099 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18375507
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Стан товару: Новий. Тип: офісні. Тип дисплея: IPS. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип: ультрабук. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Тип оперативної пам'яті: LPDDR4X. Акумулятор: Li-Ion. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип: трансформер. Тип відеокарти: інтегрована. Покриття дисплея: глянцеве. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4266. Особливості: MIL-STD 810H. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Відеоадаптер, виробник: AMD. Колір: зелений. Операційна система: Windows 11. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: сканер відбитку пальця. Бездротові можливості: Bluetooth 5.1. Тип: маленькі. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Яскравість, кд/кв.м: 300. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Серія: Lenovo Yoga. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 512. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: сенсорний екран. Діагональ дисплея, ": 13.3. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. В групі: Для роботи. Кількість ядер: 8. Розміри, мм: 304 x 218 x 17. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Клас: для бізнесу. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0 Type-A. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1 Type-C. Особливості: картрідер. Особливості: шторка для камери. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Модель процесора: AMD Ryzen 5 7530U. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Потужність батареї, Вт/год: 59. Особливості: веб-камера. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Вага, кг: 1.4. Чіпсет: AMD SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, TPM модуль, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 59 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Частота пам'яті | 4266 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, Сканер відбитка пальця, Ударостійкий корпус, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, сенсорний екран, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 304 x 218 x 17 |
| Серія | Lenovo Yoga |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 099 ₴






