-3%

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-069US) Core Black
210 499 ₴
205 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12144207
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надзвичайна потужність для всіх завданьIntel Core Ultra 9 285HX з частотою до 5,5 ГГц в ноутбуці MSI Raider 18 HX AI-A2XWJG-069US відкриває нові горизонти роботи та ігор. Цей процесор з легкістю справляється з рендерингом відео, обробкою 3D-графіки, важким багатозадачним режимом — без зависань та сповільнень. 64 ГБ швидкої оперативної пам’яті DDR5 на частоті 6400 МГц дозволяють запускати десятки програм одночасно, не відчуваючи затримок у швидкості. Для збереження проєктів та великих файлів передбачений SSD NVMe на 2 ТБ, підключений через PCI-E Gen 5.0: ваші дані відкриваються практично миттєво, а місця вистачить навіть найвимогливішим.Бездоганний екран для роботи і розваг18-дюймовий Mini LED-дисплей з роздільною здатністю 3840 x 2400 і максимальною яскравістю 1000 кд/м² дарує деталізовану картинку і глибокий HDR10. Широкі кути огляду і частота оновлення 120 Гц забезпечують плавну картинку навіть у динамічних сценах. Тонкі рамки шириною 8,2 мм дозволяють повністю зануритися в зображення — професіоналам з графіки, геймерам і кіноманам сподобається працювати і відпочивати із таким екраном.Справжній геймерський і робочий монстрДля тих, хто звик користуватися максимумом можливостей, вбудована NVIDIA GeForce RTX 5090 з 16 ГБ пам’яті GDDR7. Ноутбук MSI Raider легко “витягує” будь-які сучасні ігри на ультрависоких налаштуваннях, підтримує роботу із штучним інтелектом, моделювання та стримінг без затримок. Дискретна графіка у парі з активною системою охолодження і двома вентиляторами (максимальний рівень шуму — всього 45,8 дБ) дозволяє зберігати комфорт навіть при серйозних навантаженнях.Зручність у деталях для вашого комфортуКорпус із алюмінію та пластику не лише виглядає стильно, а й захищає ноутбук у дорозі. З акумулятором 99,9 Вт·г ви зможете працювати і грати вдали від розетки тривалий час. На ноутбуці вже встановлена Windows 11 Pro — починайте роботу одразу після покупки, не витрачаючи час на налаштування. Якщо ви шукаєте, де купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI-A2XWJG-069US за вигідною ціною, ознайомтеся з відгуками на сайті перед оформленням замовлення. Нижче — коротко про основні переваги:Швидкодія завдяки сучасному процесору і відеокартіЯскравий, насичений та великий дисплей Mini LEDВеликий об’єм оперативної і постійної пам’ятіЕфективне охолодження без зайвого шумуЛегкий старт роботи завдяки попередньо встановленій ОС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404 x 302 x 32 |
| Серія | MSI Raider |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 199 ₴






