-3%

Ноутбук MSI Vector 16 HX AI A2XWHG (A2XWHG-060US) Cosmos Gray
132 699 ₴
129 319 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12298907
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міць і швидкість для будь-яких задачMSI Vector 16 HX AI (A2XWHG) — це потужність Intel Core Ultra 7 255HX з 20 ядрами та максимальною частотою до 5,2 ГГц. Навіть при відкритті безлічі програм або роботі з складними проектами, ноутбук без проблем «витягує» будь-які задачі. Вам не потрібно ламати голову, чи вистачить продуктивності — вона тут завжди з запасом як для професійної роботи, так і для крутого геймінгу. Завдяки підтримці нової пам’яті DDR5-6400 МГц ви навіть забудете слово «зависання».Графіка нового покоління для ігор і роботиВідеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti з 12 ГБ GDDR7 відкриває доступ до ультраналаштувань у іграх, швидкої роботи з графікою, рендерингу відео та 3D. Вам завжди доступна висока продуктивність і реалістичність у улюблених іграх та професійних задачах. MUX-переключатель дозволяє миттєво перемикатися між інтегрованою та дискретною графікою: економте заряд у дорозі й отримуйте максимум потужності вдома.Сучасний дисплей для повного зануренняЕкран 16" IPS із частотою 240 Гц, роздільною здатністю 2560 x 1600 та матовим покриттям видає картинку детально й без відблисків — очі не втомлюються, навіть якщо ви працюєте або граєте весь день. Частота оновлення 240 Гц — гарантія плавності руху в динамічних іграх і фільмах. Ультратонкі рамки та співвідношення екрану до корпусу 73% гарантують ще більше корисного простору для роботи, навчання чи розваг.Все під рукою для продуктивності та комфортуНасолоджуйтесь швидким запуском будь-яких файлів і ігор: SSD PCI-E Gen 5.0 до 1 ТБ миттєво відкриває доступ до даних. Велика кількість портів підтримує всі ваші гаджети — Thunderbolt 5, USB-C, HDMI 2.1. Для зручності й безпеки передбачені сканер відбитків пальців і Web-камера Full HD із захисною шторкою. Ось, чим ще може порадувати ця модель:Ефективне охолодження Cooler Boost 5 для тихої роботиСтильний та міцний корпус із алюмініюМеханічна клавіатура з RGB-підсвіткою та окремими геймерськими клавішамиЗвук Hi-Res Audio із системами Nahimic 3Windows 11 Pro для максимальної зручностіЗавдяки відгукам і доступній ціні, купити MSI Vector 16 HX AI A2XWHG — це інвестиція в надійний інструмент для будь-яких сучасних задач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | блок живлення, документація |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 284 x 28.55 |
| Серія | MSI Vector |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 319 ₴






