-3%

Ноутбук Thunderobot RS16 (RS16-I9139HX56E1Q240ARC) Turquoise
81 899 ₴
79 789 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13262327
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Thunderobot. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Особливості: Kensington. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x mini Displayport. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Кількість ядер: 24. Операційна система: DOS. Тип процесора: Intel Core i9. Тип: ігровий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Колір: бірюзовий. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Особливості: веб-камера. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: Ethernet (LAN). Модель процесора: Intel Core i9-13900HX. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Розміри, мм: 357 x 259.8 x 29.8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.9. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Яскравість, кд/кв.м: 500. Роз'єми і порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Серія: Thunderobot RS16. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Діагональ дисплея, ": 16. Чіпсет: Intel SoC. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Клас: для геймерів. Вага, кг: 2.5. Потужність батареї, Вт/год: 80. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бірюзовий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 259.8 x 29.8 |
| Серія | Thunderobot RS16 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 789 ₴






