-3%

Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UM (FA608UM-QT044W) Jaeger Gray
78 399 ₴
76 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13398277
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Тип дисплея: IPS. Колір: темно-сірий. Покриття дисплея: антивідблискове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Тип відеокарти: дискретна. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Особливості: MIL-STD 810. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Клас: для геймерів. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: вбудований мікрофон. Серія: Asus TUF Gaming. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Чіпсет: AMD SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Вага, кг: 2.2. Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Кількість ядер: 8. Розміри, мм: 354 x 269 x 26. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: швидка зарядка. Особливості: зарядка USB Type-C. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 400. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Особливості: веб-камера. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Потужність батареї, Вт/год: 90. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, підтримка NVIDIA G-Sync, швидка зарядка |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 269 x 26 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 359 ₴






