-4%

Ноутбук Asus X1504VA-BQ2528 (90NB13Y2-M00M50_)
21 999 ₴
21 219 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13419177
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Акумулятор: Li-Ion. Колір: сріблястий. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Особливості: MIL-STD 810H. Тип: ультрабук. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип процесора: Intel Core i3. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Потужність батареї, Вт/год: 42. Модель процесора: Intel Core i3-1315U. Об'єм SSD, ГБ: 512. Серія: Asus VivoBook. Вага, кг: 1.7. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Діагональ дисплея, ": 15.6. Розміри, мм: 359.7 x 232.5 x 17.9. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 250. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для навчання. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Особливості: веб-камера. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Особливості: вбудований мікрофон. Чіпсет: Intel SoC. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-C. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. В групі: Хороші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.7 x 232.5 x 17.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 219 ₴






