
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 16GB/1TB Sky Blue (MDVT4)
93 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14015667
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Стан товару: Новий. Акумулятор: Li-Pol. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Тип дисплея: IPS. Колір: блакитний. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Bluetooth 6.0. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Роздільна здатність: 2880 x 1864. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Відеоадаптер, виробник: Apple. Кількість ядер: 10. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Особливості: з пасивною системою охолодження. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Комплектація: адаптер живлення. Додаткові параметри: трекпад Force Touch. Додаткові параметри: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: підтримка Dolby Atmos. Вага, кг: 1.51. Матеріал корпусу: алюміній. Додаткові параметри: Wide color (P3). Модель процесора: Apple M5. Додаткові параметри: клавіші острівного типу. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Додаткові параметри: аудіосистема з шести динаміків. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.61. Додаткові параметри: запис відео 1080p HD. Додаткові параметри: технологія True Tone. Комплектація: кабель. Клас: для роботи та навчання. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: датчик touch id. Серія відеокарти: Apple M5 Graphics (10 cores). HDR: є. Розміри, мм: 340.4 x 237.6 x 11.5. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Яскравість, кд/кв.м: 500. Серія: Apple MacBook Air 15 2025. Клас: для навчання. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Операційна система: MacOS Tahoe. Потужність батареї, Вт/год: 66.5. Діагональ дисплея, ": 15.3. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Тип процесора: Apple M5 Processors.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.51 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1864 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 66.5 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Частота процесора | 4610 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Графічний чипсет | Apple M5 Graphics (10 cores) |
| Клас | для навчання|для роботи та навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Попередньо встановлена ОС | MacOS Tahoe |
| Розміри, мм | 340.4 x 237.6 x 11.5 |
| Серія | Apple MacBook Air 15 2025 |
| Тип процесора | Apple M5 Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 999 ₴






