-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814JVR (G814JVR-IS96)
90 599 ₴
88 239 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1298457
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип дисплея: IPS. Тип процесора: Intel Core i9. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: чорний. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4060. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Кількість ядер: 24. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Розміри, мм: 399 x 294 x 31. Серія: Asus ROG Strix. Додаткові параметри: сертифікат TUV Rheinland. Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Додаткові параметри: сертификація Pantone. Додаткові параметри: Advanced Optimus. Вага, кг: 3. Комплектація: документація. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Матеріал корпусу: алюміній. Модель процесора: Intel Core i9-14900HX. Додаткові параметри: швидка зарядка. Додаткові параметри: підтримка VR. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Клас: для геймерів. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-A. HDR: HDR10. Матеріал корпусу: пластик. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.8. Яскравість, кд/кв.м: 500. Діагональ дисплея, ": 18. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: веб-камера. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Об'єм SSD, ГБ: 1024. HDR: Dolby Vision. Потужність батареї, Вт/год: 90. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | Advanced Optimus, Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, підтримка NVIDIA G-Sync, підтримка VR, сертифікація Pantone, сертифікат TUV Rheinland, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 399 x 294 x 31 |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 239 ₴






