-3%

Ноутбук HP ProBook 440 G11 (A1LC2UT) Pike Silver
27 199 ₴
26 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12303957
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Відеоадаптер, виробник: Intel. Серія відеокарти: Intel Graphics. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Стан товару: Новий. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: сріблястий. Кількість ядер: 12. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип відеокарти: інтегрована. Покриття дисплея: антивідблискове. Операційна система: DOS. Бездротові можливості: Bluetooth. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Тип: ультрабук. Тип: маленькі. Вага, кг: 1.39. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Розміри, мм: 318.6 х 224.4 х 17. Діагональ дисплея, ": 14. Серія: HP ProBook. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.3. Клас: для навчання. Об'єм SSD, ГБ: 256. Потужність батареї, Вт/год: 56. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 125U. Яскравість, кд/кв.м: 300. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. В групі: Хороші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для навчання |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Розміри, мм | 318.6 х 224.4 х 17 |
| Серія | HP ProBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 299 ₴





