-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814JVR (G814JVR-I644) Gray
157 599 ₴
153 609 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12480577
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Кількість ядер: 24. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Тип відеокарти: дискретна. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Wi-Fi. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4060. Тип процесора: Intel Core i9. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: темно-сірий. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Модель процесора: Intel Core i9-14900HX. Серія: Asus ROG Strix. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Чіпсет: Intel SoC. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.7. Матеріал корпусу: метал. Об'єм SSD, ГБ: 4000. Вага, кг: 3. Матеріал корпусу: пластик. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 399 x 294 x 23.1-30.8. Клас: для геймерів. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 18. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Потужність батареї, Вт/год: 90. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Клас: для програмістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 4000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів|для програмістів |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 399 x 294 x 23.1-30.8 |
| Серія | Asus ROG Strix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 609 ₴






