-9%

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M3 Max 16CPU/40GPU/64GB/1TB Space Black (Z1AU002AC)
197 999 ₴
180 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11833347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Колір: чорний. Відеоадаптер, виробник: Apple. Особливості: сканер відбитку пальця. Операційна система: Mac OS. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Акумулятор: Li-Pol. Тип: ультрабук. Кількість ядер: 16. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Роз'єми і порти: 3 x Thunderbolt 4. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: mini-LED. Серія відеокарти: Apple 40 core GPU. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Тип процесора: Apple M3 Processors. Роздільна здатність: 3024 х 1964. Тип: маленькі. Тип: офісні. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: веб-камера. Особливості: картрідер. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 312.6 x 221.2 x 15.5. Потужність батареї, Вт/год: 72.4. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Яскравість, кд/кв.м: 600. Комплектація: ноутбук. Комплектація: адаптер живлення. Комплектація: кабель. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Діагональ дисплея, ": 14.2. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe (роз'єм живлення). Модель процесора: Apple M3 Max. Вага, кг: 1.62. Матеріал корпусу: алюміній. Серія: Apple MacBook Pro 14 M3 Max. Додаткові параметри: датчик освітлення. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Додаткові параметри: швидка зарядка. Клас: для бізнесу. HDR: HDR10. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | 40 core GPU |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 72.4 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Apple M3 Max |
| Тип процесора | Apple M3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик освітлення, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312.6 x 221.2 x 15.5 |
| Серія | Apple MacBook Pro 14 M3 Max |
| Яскравість, кд/кв.м | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 799 ₴






