-2%

Корпус для ПК Fractal Design North TG Clear Tint White
11 799 ₴
11 569 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19164467
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний вигляд із натуральним деревомКорпус Fractal Design North TG Clear Tint White поєднує натуральну дерев’яну передню панель і міцне загартоване скло, що не лише виглядає сучасно, а й грамотно підкреслює будь-який інтер’єр. Поєднання білого кольору і дерева дозволяє ставити корпус у вітальню, офіс чи студію — він виглядає стильно та не привертає зайвої уваги до техніки. Якщо шукаєте високу якість за справедливу ціну й справжню естетику, зверніть увагу на відгуки тих, хто вже обрав цей корпус.Технологічне охолодження для стабільної роботиВи легко зберете комп’ютер із потужними комплектуючими та не хвилюватиметесь про перегрів. У Fractal Design North TG Clear Tint White можна встановити довгу відеокарту до 355 мм і організувати ефективне охолодження: на передній і верхній панелях розміщуєте до чотирьох вентиляторів, або ж обираєте рідинне охолодження. Такий підхід дозволяє безпечно використовувати ПК для ігор, роботи з відео чи великих проєктів у спеку.Зручно прокладайте кабелі й накопичувачіЯкщо ви цінуєте чистий вигляд і легкість у складанні ПК, ця модель саме для вас. Пропонує формати материнських плат ATX, mATX чи ITX на вибір, а також має простору зону для організації кабелів позаду плати. Завдяки цьому ВСЯ система виглядає акуратно, а процес підключення стає дійсно простішим. Окремо передбачені 2 комбіновані місця для HDD чи SSD, тож ви зможете швидко розширити сховище для файлів.Сучасні порти для щоденних задачУ верхній частині корпусу розміщені:USB 3.0USB 3.1 Gen 2 Type-CЦе дозволяє швидко під’єднувати смартфони, накопичувачі чи розширення для роботи та розваг без зайвих перехідників. Купити Fractal Design North TG Clear Tint White — означає обирати комфорт і легкість підключення техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Сталь |
| Призначення | Мультимедійний |
| Особливості | Вихід на навушники, Вхід для мікрофона |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Desktop |
| Форм-фактор | microATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані вентилятори | 2 x 140 мм |
| Габарити (мм) | 447 x 215 x 469 |
| Кількість 2,5" відсіків | 2 |
| Кількість 5,25 "відсіків | відсутній |
| Максимальна висота процесорного кулера | 145 |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 355 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | 1 x 120 мм/на задній панелі|2 x 120 або 2 x 140/зверxу|3 x 120 мм/2 х 140 мм/на передній панелі |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 2 x 140 мм/на передній панелі |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 569 ₴






