-3%

Ноутбук Lenovo Legion 7 16IAX10 (83KYCTO1WW) Glacier White
112 599 ₴
109 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12654277
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міць процесора: ігри та робота без затримокВ серці Lenovo Legion 7 16IAX10 (83KYCTO1WW) — сучасний процесор Intel® Core™ Ultra 9 275HX з 24 ядрами, який дає запас швидкості для найнавантаженіших завдань. Ви спокійно можете грати у великі тайтли, працювати з монтажем відео, запускати віртуальні машини — частота до 5,4 ГГц і технологія AI Boost прискорюють не лише ігри, а й будь-які креативні проекти. Сучасний інтелект процесора допомагає навіть у завданнях із штучним інтелектом — наприклад, у генерації фото та обробці великих даних. Судячи з відгуків, така потужність справді змінює підхід до рутини.Дисплей OLED: максимум яскравості та кольоруДивіться світ інакше — 16-дюймовий OLED-екран WQXGA з частотою оновлення 240 Гц і підтримкою G-SYNC гарантує плавну, абсолютно чітку картинку навіть у швидких іграх. Ефектний DisplayHDR True Black 1000 забезпечить виразний контраст, а 100% DCI-P3 і Dolby Vision — киноефект для фільмів і графіки. Яскравість 500 кд/м² дозволяє використовувати ноутбук навіть за яскравого сонця, а широкий колірний охоплення порадує дизайнерів і стримерів.Просунуті комплектуючі: швидкість, без затримокВам не доведеться чекати — в ноутбуку встановлено 32 ГБ швидкої оперативної пам’яті DDR5 та SSD на 1 ТБ. Це означає, що монтаж 4К-відео, потокове мовлення, рендеринг і одночасна робота багатьох програм будуть працювати без уповільнень. А дискретна відеокарта NVIDIA® GeForce® RTX 5060 з 8 ГБ відеопам’яті — ідеальний варіант для ігор на ультраналаштуваннях і роботи з графікою або фреймворками штучного інтелекту.Сучасний зв’язок і мобільністьВам доступний найшвидший бездротовий інтернет — Wi-Fi 7 та Bluetooth 5.4 забезпечують миттєве підключення до аксесуарів і мереж. Купуючи Lenovo Legion 7 16IAX10 (83KYCTO1WW), ви отримуєте потужний ноутбук у стильному білому корпусі й легкому форм-факторі. Корисні особливості:Об’ємний акумулятор 84 Вт·ч — до 7-8 годин енергійної роботиТонкий корпус — зручно брати на роботу, у поїздку або на зустрічМожливість встановлення Windows 11 під будь-які завданняКупівля Lenovo Legion 7 16IAX10 (83KYCTO1WW) — це можливість отримати топові характеристики за прекрасною ціною цього сезону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 84 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 361.7 x 263.4 x 15.9-17.9 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 759 ₴






